Partner Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za identyfikowanie i pozyskiwanie firm/partnerów handlowych gotowych do współpracy w zakresie wdrażania i sprzedaży produktów firmy na rynkach zagranicznych oraz zbudowanie partnerskiej sieci sprzedaży. Osoba ta ponadto będzie zarządzała relacjami i przepływem informacji pomiędzy partnerami a firmą oraz będzie koordynowała szkolenia techniczne dla partnerów i nadzorowała działania marketingowe mające na celu zwiększenie sprzedaży w poszczególnych regionach.

Od osoby na danym stanowisku będziemy oczekiwać:
  • min. 5 lat doświadczenia w budowaniu i zarzadzaniu siecią sprzedaży zagranicznej w branży IT lub pokrewnej,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów IT w branży multimedialnej, telekomunikacyjnej lub energetycznej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • orientacja na cel, dynamizm i duża determinacja w działaniu,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych oraz umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • prawo jazdy kat. B.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • pełną wyzwań pracę z realnym wpływem na ekspansję firmy na rynku zagranicznym,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,
  • pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
  • przyjazną atmosferę.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl