Programista JAVA/JEE - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział: Dział Rozwiązań Multimedilanych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych wspomagających procesy realizacji transmisji wideo w Internecie.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania Java,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji WWW w języku Java,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem baz danych w aplikacjach WWW,
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka programowania JavaScript,
  • przynajmniej podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • mile widziana znajomość języka programowania Python,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atmsoftware.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Administratorzy
Stanowiska handlowe
Inni