Programista Front-end - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostosowywanie i utrzymanie aplikacji front-end w ramach bieżących projektów Działu Rozwiązań Multimedialnych.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript,
  • bardzo dobra znajomość: HTML, CSS, DOM,
  • dobre rozumienie zasad UX/UI,
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem,
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • swobodną atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Administratorzy
Stanowiska handlowe
Inni