Programista C++ - Anty DDoS

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział Systemów Bezpieczeństwa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie wydajnego i bezpiecznego kodu dla platformy x86 filtrującego ataki DDoS o natężeniu milionów pakietów IP na sekundę.

Wymagania:
  • zaawansowana znajomość C++,
  • umiejętność oceny kodu wynikowego i maksymalizacja wydajności (cache friendly code),
  • znajomość protokołu TCP/IP i systemu Linux.

Mile widziane:
  • umiejętność tworzenia kodu wektorowego (SIMD/AVX2),
  • znajomość biblioteki DPDK.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Administratorzy
Stanowiska handlowe
Inni