Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Warszawa - Praga Płd
Dział: Marketing

Opis stanowiska:
  • opracowywanie projektów graficznych na potrzeby www,
  • projektowanie graficzne materiałów marketingowych,
  • tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowywaniem do druku (m. in. ulotek, wizytówek),
  • projektowanie na potrzeby social media,
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu bieżących zadań.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych z pakietu Adobe Creative Cloud w szczególności Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe inDesign,
  • znajomość pakietu MS Office (tworzenie szablonów MS Word, PowerPoint),
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoka kreatywność i zmysł artystyczny,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będzie:
  • umiejętność z zakresu tworzenia stron www (html, css, java script, znajomość środowiska wordpress),
  • znajomość programu Adobe After Effects oraz Adobe Premiere,
  • umiejętność projektowania 3D.

Wybranej osobie oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo z realną możliwością przedłużenia współpracy,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość udziału w kreatywnych i ciekawych projektach,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z zespołu,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.